Ubezpieczenie AC dostępne może być w wariancie podstawowym oraz rozszerzonym, w zależności od warunków oferowanych przez firmę ubezpieczającą. Autocaso to świetne rozwiązanie. Jest dodatkowym ubezpieczeniem komunikacyjnym, które wykupić można dobrowolnie, aby zabezpieczyć się przed trudnymi i niespodziewanymi sytuacjami, jak kradzież czy pożar.

Na co zwrócić uwagę wybierając pakiet AC?

Szczególnie ważną kwestią jest zakres zabezpieczenia, jaki oferuje firma. W podstawowych warunkach ubezpieczenia określane są w szczególności metodę likwidacji szkody, możliwość wykorzystania części zamiennych czy ich amortyzację. Istotną kwestią jest zakres odpowiedzialności właściciela pojazdu. W branży ubezpieczeniowej jest to tzw. franszyza redukcyjna. Termin ten oznacza tę część odszkodowania, którą w przypadku szkody właściciel będzie musiał pokryć z własnych środków.

Ubezpieczenie AC w pakiecie rozszerzonym

Coraz popularniejszą ofertą jest wykorzystanie dodatkowego pakietu AC, który rozszerza zakres podstawowego ubezpieczenia AC, aby jeszcze skuteczniej zabezpieczyć właściciela pojazdu.

Assistance to wiele usług dodatkowych. Dzięki rozszerzeniu podstawowego pakietu właściciel pojazdu zyskuje gwarancję kompleksowej obsługi. W sytuacji gdy pojazd ulegnie awarii lub uszkodzeniu dzięki odpowiedniemu pakietowi AC ubezpieczyciel nie tylko pokryje koszty naprawy, ale także zorganizuje transport uszkodzonego pojazdu. Dobre ubezpieczenie zapewni również auto zastępcze na czas, kiedy prowadzona będzie naprawa pojazdu. Jest to świetne rozwiązanie, które pozwala kontynuować podróż pomimo awarii lub uszkodzenia pojazdu.

 

 

Zobacz inne wpisy:

Wyposażenie po VIN

Rejestracja motocykla

Oświadczenie sprawcy kolizji na parkingu a stłuczka na parkingu

Jazda bez ubezpieczenia

Kiedy trzeba wymienić dowód rejestracyjny samochodu

https://beesafe.pl/kalkulator-oc-ac/ https://beesafe.pl/ubezpieczenie-oc/ https://beesafe.pl/ubezpieczenie-ac/ https://beesafe.pl/ubezpieczenie-samochodu/ https://beesafe.pl/najtansze-oc/